Hlavní menu:


Boží tělo - nepouštějme jenom páru

14.06.2009, autor: M. Mareš, kategorie: Fotogalerie
Boží tělo - nepouštějme jenom páru
Vydařená logistika i management

Precizní příprava velikého svátku přinesla zasloužené ovoce. Generální vikář nás vyzval k tomu, aby naše životy přinášely plody, abychom se stali těmi, kdo pro Ježíše opravdu táhnou. Neměli bychom být stojícími lokomotivami, které jen pasivně vypouštějí páru.
Po slavnostní bohoslužbě se vydal průvod do ulic města, trubači krásně hráli, schola perfektně zpívala a družičky poctivě vytvářely květovaný běhoun. Díky nové účinné aparatuře bylo při všech zastaveních výborně slyšet - Boží tělo bylo všestranně vydařeným svátkem. Pochvala generálního vikáře na závěr v kostele sv. Havla byla pěknou tečkou a zároveň poděkováním všem, kteří se aktivně zúčastnili. Slova o dobře fungující farnosti potěšila. Teď už zbývá jen dále táhnout pro Krista, jak jsme k tomu byli vyzváni.

Fotogalerie také zde.

Boží tělo 2009

Boží tělo 2009
14.06.2009 22:47:27

Biblický citát na dnešní den
Udělám z vás rybáře lidí. (Mt 4,19)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |