Hlavní menu:


Branžež potřetí, Open Air posedmé

13.09.2014, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Branžež potřetí, Open Air posedmé
Pod širým nebem měl letos premiéru Štěpán Smolen

Krásné okolí Branžeže bylo letos již potřetí skvostným pozadím mše svaté, konané zejména pro rodiny s dětmi na začátku školního roku. Mši svatou sloužil P. Pavel, evangelium četl náš nový jáhen Štěpán. V promluvě P. Pavel vybídnul k trpělivosti - připomněl, že u fíkovníku se až po 40 letech péče objeví první plody, dobré či špatné. Ivo Mladenov připravil dětem střelecké soutěže. Je dobře, že se alespoň malá část farního společenství dokázala sejít a otevřeně se sdílet navzájem i s našimi duchovními. Štěpán Smolen tak mohl poznat nejen děti, ale i jejich rodiče. Bůh žehnej jeho službě v Mladé Boleslavi.

Fotogalerie snímků zde.


Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |