Hlavní menu:


Člověk v dialogu

16.12.2016, autor: M. Mareš, kategorie: Duchovní
Člověk v dialogu
Přednáškový cyklus R. Bezák, K. Lachmanová, M. O. Vácha

V kostele U Jezulátka na Malé Straně probíhá cyklus přednášek Člověk v dialogu. V úterý 13.12. byla na pořadu přednáška Stvoření člověka, se kterou vystoupil odvolaný trnavský arcibiskup Róbert Bezák.
Program přednášek na rok 2017. Jestliže se podíváte na závěr programu 2017, naleznete v sekci Proběhlo záznam z přednášky (je nutné kliknout přímo na obdélníkové okno, nikoliv na "Audiozáznam"). Ještě níže jsou záznamy minulých přednášek K. Lachmanové a M. O. Váchy.

Poselství R. Bezáka rozumím tak, že nebude-li církev milosrdná, nebude církev.


Biblický citát na dnešní den
Býváme bezradní, ale ne zoufalí. (2 Kor 4,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |