Hlavní menu:


Congregatio Jesu v naší farnosti

18.09.2021, autor: M. Mareš, foto M. Mareš, kategorie: Fotogalerie
Sestřičky Pavlína, Ludmila a Kristiana
Naše 3 sestřičky se představily

Ve středu 15.9. se nám na farní zahradě představily sestry Kristiana, Ludmila a Pavlína jako členky Congregatio Jesu (CJ). Tato kongregace je známa také pod jmény Anglické panny, Institut Blahoslavené Panny Marie, Institutum Beatae Mariae Virginis (IBMV) a Sestry Mary Ward.

Naše sestřičky jsou ze slovenské provincie CJ. Prezentovaly život Marie Ward, historii této kongregace a slovenské aktivity. Mají dvacetileté zkušenosti z působení v Rusku (Ťumeň) a na Ukrajině. Srdečné setkání bylo zakončeno několika dotazy.

Mary Ward

Mary Ward
18.09.2021 13:33:31

Biblický citát na dnešní den
Kdo ke mně přijde, toho neodmítnu. (J 6,35)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |