Hlavní menu:


Cyklopouť na Klokočku

06.10.2010, autor: I. Kolínová, Foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
2.10. šlápli naši farníci do pedálů

Letošní pouti přálo počasí. Přesto byla letos nejmenší účast cykloturistů. Možná zapůsobila konkurenčně i možnost svézt se parním vlakem během Dne železnic. Čest farnosti nakonec obhajovali pouze stateční cyklopoutníci z Nepřevázky. Kompletní rodina Skrbkova a od Kolínů mě doprovázel jen Honza.
Vynechali jsme letos Zvířetice, protože děti rozhodly, že už tam mockrát byly. Mohli jsme díky tomu trasu proložit příjemnými zastávkami s ještě příjemnějším občerstvením. Tempo jsme mohli udržovat také velmi příjemné a jsme na sebe hrdi, protože jsme zvládli 48 km a nic nás nebolelo.
Ostatní farníci, kteří jsou na fotografiích, dorazili autem. Ale doufám, že jsme je svým svědectvím povzbudili a na jaře nás bude zase víc.

Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |