Hlavní menu:


Cyklopouť na Klokočku

09.05.2011, autor: M. Mareš, foto M. Pěnkava, kategorie: Fotogalerie
Vydařené zahájení poutní sezóny

Tradiční otevření sezóny si na Klokočce nenechala ujít početná skupina našich farníků. Řada z nich putovala na kole – tradiční trasu zvládli bez zaváhání i předškoláci. Na Klokočce nás čekala krásná poutní mše, tentokrát doprovázená nejen prvotžídním zpěvem, ale též ušlechtilým zvukem trubky. Na závěr P. Mach požehnal pramen. Následovalo milé společenství s hradišťskými farníky u kávy a koláčů. Po rozloučení s Klokočkou jsme se krásnou jarní přírodou navrátili zpět.

Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |