Hlavní menu:


Demagogie na první straně Boleslavského deníku

11.10.2012, autor: M. Mareš, kategorie: Osobní názor
Ve snaze urvat volební vítězství nezná ČSSD mezí

Dnešní Boleslavský deník na první straně uvedl volební slib ČSSD „Nedáme Hrad Vatikánu!“. Z KT41 jsme se dozvěděli „odůvodnění“ ČSSD „Máme analýzy, z nichž vyplývá, že církev může získat nemovitosti v areálu Pražského hradu, a z toho vyplývá, že je může prodat.“
ČSSD se chová podle preferencí, podpásovou volební kampaní chce přitáhnout většinu voličů, která nebyla pokřtěná. Křesťanům sice ČSSD slibuje neházení klacků pod nohy, skutek ale utekl již před volbami.
Jak to s Hradem vypadá ve skutečnosti?
Církev je se Správou Hradu dohodnuta na společném využívání prostor na Hradě. Prodávat se Vatikánu nic nebude.
Kampaň ČSSD je demagogickou bublinou, která nekorektně očerňuje církev. Volební manažer ČSSD J. Hamáček by si měl uvědomit, že tímto způsobem ČSSD získá možná hlasy několika těch, kteří mají ještě z komunistické éry do hlavy natlučenou zaslepenou nenávist vůči církvi, ztratí ale hlasy pokřtěných, kterým ČSSD podsouvá uměle takové úmysly, aby je mohla populisticky pranýřovat. Tímto postupem ČSSD negativně ovlivní i vyhlídky J. Jermáře na znovuzvolení senátorem.

Podivný způsob předvolební kampaně


Biblický citát na dnešní den
Pozor, abyste se nenechali svést. (L 21,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |