Hlavní menu:


Dětská pouť v Bozkově

21.06.2008, autor: Alena Němečková, kategorie: Stalo se
Bozko

V sobotu 14. června se konala tradiční pouť dětí u Panny Marie – Královny hor v Bozkově. Přijely skupinky ze Žel. Brodu, Semil, Tanvaldu … Z Ml. Boleslavi se sešlo 11 dětí (od 2 do 15 roků) s 5ti členným doprovodem rodičů. V 11 hod. začala mše sv., při které nám otec Kryštof přál radost a štěstí. K tomu vysvětlil, že člověk šťastný je vlastně svatý, protože ten, kdo je šťastný, nehřeší. Při promluvě dětem přiblížil, jak je důležité být blízko Panny Marie a Ježíše, abychom mohli být šťastní.
Po jejím skončení jsme se posilnili a mohli si ozdobit perníčky na památku. Pak už začalo dělení do skupin a plnění úkolů. Otázky se tentokrát týkaly apoštolů. Naše děti vytvořily 2 skupinky a bylo hezké, že ti velcí se ujali malých a vzali je do party. Takže soutěžil i tříletý Honzík a Štěpánek. Soutěž nakonec skončila pro Ml. Boleslav ve znamení 1. a 4. místa, ale odměněni byli všichni nejen sladkostmi, ale i radostně prožitým dnem.
Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit.


Biblický citát na dnešní den
Kdo ke mně přijde, toho neodmítnu. (J 6,35)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |