Hlavní menu:


Diecézní pěší pouť mládeže

23.06.2008, autor: Václav Novák, kategorie: Pozvánky
Diecézní pěší pouť mládeže
z Mladé Boleslavi do Liberce

Již 8. ročník pěšího putování mládeže naší diecéze letos začne právě v naší farnosti. Trase pouti totiž je Mladá Boleslav - Liberec. Mladí, kteří celý týden obětují za diecézi, rodiny a nová duchovní povolání, se do naší farnosti sjedou v úterý 1. července, aby tak mohli slavit mši svatou v 18:00 spolu s námi. Přespí u nás na faře a ráno 2. července dostanou požehnání poutníků a vyrazí na svoji pouť. Mysleme na ně ve svých modlitbách.
Více na www.pout.wz.cz


Biblický citát na dnešní den
Služte Hospodinu s radostí. (Ž 100,2)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |