Hlavní menu:


Duchovní cvičení online na advent

23.11.2021, autor: J. Vosáhlo, v pověření, kategorie: Pozvánky
Organizují sestry Congregatio Iesu na Slovensku.

Sestry Congregatio Jesu zvou na online adventní duchovní cvičení ve všedním dni. Hlavním tématem bude rodina ve světle Božího slova, o které píše papež František v apoštolské exhortaci Amoris laetitia. Duchovní cvičení začnou 1.adventní nedělí 28.11.2021 a skončí ve čtvrtek 23.12.2021.
Online přihlašování už probíhá na webových stránkách: Stránky CJ . Každý účastník bude mít svého průvodce, s kterým jednou týdně online komunikuje o zkušenostech z meditací každého dne. O konkrétních krocích budou účastníci informováni po přihlášení.
Je možné namísto online každotýdenní komunikace také setkávat se ve skupině, kterou bude sestra Pavlína provázet ve čtvrtky o 17:30 na faře. V případě zájmu kontaktujte sr. Pavlínu osobně nebo elektronicky pavlinacj@gmail.com nebo tel. 704 606 980.


Biblický citát na dnešní den
Kdo sejí v slzách, žnout budou s jásotem. (Ž 126,5)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |