Důležitý krok v přípravě na návštěvu Sv. otce

02.08.2009, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Místenku si rezervujte do 4.8.

Připravujme se duchovně i prakticky:

Bože, náš nebeský Otče, děkujeme Ti, že nás navštíví Svatý otec Benedikt XVI. Veď nás svou láskou, abychom se dobře připravili na setkání s tím, kdo řídí celou církev.
Dopřej nám, abychom mu mohli ukázat mnoho dobrých činů a udělali mu tím radost.
Dej, aby dny, které v naší vlasti stráví, byly pro něho i pro nás a celou společnost přínosem a povzbuzením.
Amen. Vyňato z prosby, publikované v oficiální přípravné brožuře

Abychom byli Sv. otci i sobě navzájem blízko, neopomeňte se přihlásit o místenky a nahlašte i způsob dopravy:
Na bočním oltáři kostela NPM jsou připraveny tabulky, do kterých se můžete zapisovat na setkání se Svatým otcem, ať už 27. 9. v Brně nebo 28. 9. ve Staré Boleslavi.
Zaškrtněte, zdali pojedete farním autobusem,vlakem nebo autem. Tabulky jsou rozvrženy do třech skupin: ministranti, mládež a ostatní věřící. Zapisujte se do příslušné skupiny. Podle počtu přihlášených pak budou objednány místenky.
Je potřeba se přihlásit do 4.srpna!