Dům modlitby

18.10.2011, autor: V. Němec, kategorie: Pozvánky
První setkání nového modlitebního společenství dne 19.10.

V duchu prorockého slova Izajášova, které můžeme nalézt též v Ježíšových slovech v Evangeliu sv. Lukáše "můj dům bude nazýván domem modlitby..." se otevírá nové modlitební společenství, které se bude scházet jednou za dva týdny ve středu v Sadové ulici. Programem budou křesťanské písně, četba Písma, modlitby chval, sdílení svědectví, přímluvné modlitby a samozřejmě společné posezení na závěr. Srdečně zveme všechny, pro které víra neznamená pouze každotýdenní povinnost návštěvy kostela. Chcete-li prohloubit a zosobnit svůj vztah k Bohu a navázat bližší vztahy se stejně aktivními sestrami a bratry, neváhejte a točte 731 295 158.
První setkání se uskuteční ve středu 19.10.2011 od 18 h. Předpokládaná délka setkání je 1 hodina.
Kontakt: Ing. Václav Němec, nemec.vaclav@gmail.com