Hlavní menu:


Ekumenické setkání v CČSH

02.03.2010, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Bratři a sestry se setkali s Kristem ve vzájemném společenství

Setkání bylo na pozvání Františka Kopřivy, výherce hlavní ceny na ekumenickém plesu. Naše skupina (prakticky totožná s účastníky středeční biblické hodiny) přišla za společenstvím. Samozřekmě jsme byli nápomocni konzumaci obsahu předmětu doličného. Setkání bylo zahájeno písněmi a biblickým čtením. Pokračovali jsme sdílením o osobní cestě každého z nás k Bohu, o tom, jak promlouvá do našich životů. Likvidace výhry proběhla úspěšně, o čemž svědčí fotodokumentace.

Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Udělám z vás rybáře lidí. (Mt 4,19)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |