Hlavní menu:


Ekumenický ples

20.02.2012, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Ekumenický ples
Slavnost společenství boleslavských křesťanů opět na jedničku

Vrchol boleslavské plesové sezóny je za námi. Mládež tentokrát velice zabodovala excelentním předtančením, David Foltýn neuvěřitelně žongloval bez jediné chybičky, napínavé soutěže, vynikající hudba i konferenciéři - v těch nej- by se dalo ještě hodně dlouho pokračovat. Ekumenické taneční setkání boleslavské křesťanské obce bylo tak výborné, že se již všichni těší na příští rok. Vzhledem k pověsti nejlepšího plesu v MB bude stále větším problémem sehnat lístky...

Fotogalerie snímků je zde. Úplnou fotogalerii naleznete na zápůjčním CD na faře.


Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |