Ekumenický ples

23.01.2008, autor: Václav Novák, kategorie: Fotogalerie
Soutěž

Na závěr týdne modliteb za jednotu křesťanů se v sobotu 19. ledna v Kulturním středisku Svět uskutečnil již II. ekumenický reprezentační ples křesťanských církví v Mladé Boleslavi.
Všechny nás jistě potěšilo, že se zúčastnili zástupci pěti různých církví.
Po překonání počátečního časového skluzu, který byl zapříčiněn tím, že kapela se chystala v malém sále kulturního domu, se rozjela příjemná taneční zábava, vtipně doplňována soutěžemi. Bohatá tombola lákala k nákupu lístků, proto se všechny brzo vyprodaly. Samozřejmostí bylo také předtančení. Nu a kdo netancoval, mohl porozprávět s kamarády, poznat nové přátelé nebo posedět u baru.:-)
Poslední hosté se rozcházeli až kolem třetí hodiny.
Všem sponzorům, dárcům věcných cen do tomboly a v neposlední řadě všem, kteří přišli, patří velký dík:-) a těšíme se na třetí ročník této akce...
Fotky jsou zde.