Farní odpoledne v přírodě již tuto sobotu

01.09.2008, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Aktualizované pozvání na farní setkání v příhrazských skalách dne 6.9.

Zúčastněte se v hojném počtu - farní odpoledne je příležitostí k setkání aktivních členů celé farnosti. Školní rok nezahajují jen děti, zahajujeme rovněž vzdělávání dospělých (biblické hodiny) a spolupodílíme se na organizaci přednášek Křesťanské akademie. Detailní program a popis příjezdu je v příloze. Setkání začíná ve 14.00 mší svatou, doporučený čas příjezdu na "koncové" parkoviště je 13,30. Těm, kteří se při mši budou chtít posadit, doporučujeme vzít si s sebou deku/karimatku.
Prosíme o řidiče, kteří nepojedou plně vytíženi - nabídněte volná místa pro odvoz nemotorizovaných farníků, ozvěte se prosím do pátku P. Vašinkovi.
Zpívat se bude z Hosany, pokud máte vlastní, vezměte ji s sebou.
Pokud bude "koncové" parkoviště aut zaplněno, je možnost odstavit auto již na odbočce z hlavní silnice (viz obr. 1) nebo cca 400 m před touto odbočkou u hřbitova.

Ke stažení: PodSirymNebem-2.doc, 588 kB