Hlavní menu:


Farní ples 2024

17.01.2024, autor: J. Míšková, kategorie: Pozvánky
Farní ples 2024
10.2. od 20.00 sál U Zvoničky Nová Telib

Komunitní centrum Paškál srdečně zve na letošní ročník Farního plesu Mladé Boleslavi.

Letos se uskuteční v sobotu 10. 2. 2024, tentokrát od 20:00. Ples bude v sále U Zvoničky v Nové Telibi, 10 km od Mladé Boleslavi. Na místo konání plesu je možné zajistit svoz tam i zpět (prosím o individuální domluvu na níže uvedených kontaktech).

K tanci a poslechu se opět můžete těšit na kapelu Triwoly, v obsazení kytara, saxofon, bicí, klávesy a samozřejmě zpěv.

Již zakoupené lístky platí, kdo by však se změnou místa konání nesouhlasil, může lístek vrátit, dostane peníze zpět. Další lístky bude nyní možné kupovat už jen na místě konání plesu. Proběhlé rezervace prozatím nezaplacených lístků je třeba potvrdit na telefonním čísle 605 930 267 nebo přes e-mail janamiskova@seznam.cz.

Prosíme o případné sponzorské dary nebo hodnotné ceny do tomboly (drobné ceny jsou již v dostatečném množství zajištěny). V případě, že máte možnost dary sponzorské nebo tombolové nabídnout, budeme velmi vděční - kontaktujte mě prosím individuálně.

Ke stažení: Farni-ples-2024.pdf, 24 kB


Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |