Hlavní menu:


Farní setkání - rozloučení s otcem Štěpánem

17.09.2021, autor: M. Mareš, foto D. Horváth, kategorie: Fotogalerie
Farní setkání - rozloučení s otcem Štěpánem

Otec Pavel Mach ochotně poskytnul skvostný farní areál v Mnichově Hradišti pro rozlučkové setkání s otcem Štěpánem. Veliké poděkování jemu, otci Štěpánovi za pozvání a všem organizátorům, protože se naše farnost po velice dlouhé době mohla sejít jako živé a radostné společenství v tak velikém počtu.

Po zahájení v 16:00 nás přivítal místní otec Pavel. U Štěpána byla prakticky nepřetržitá fronta těch, kteří se s ním loučili individuálně. Mládež zazpívala originálně složenou píseň na rozloučenou. Fotogalerie dokumentuje perfektně připravenou a dokonale provedenou rozlučku.

Farní setkání v Mn. Hradišti

Farní setkání v Mn. Hradišti
17.09.2021 18:19:27

Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |