Hlavní menu:


Fotbalový diecézní turnaj mládeže

18.09.2007, autor: Václav Novák, kategorie: Fotogalerie
Fotbalový diecézní turnaj mládeže
15.9. 2007, Litoměřice

V sobotu 15. září se uskutečnil fotbalový turnaj litoměřické diecéze. Zúčastnilo se 8 týmů, základní kolo se hrálo ve dvou skupinách, systém každý s každým, vždy dvakrát deset minut. Z každé skupiny postoupily dva týmy do dalšího kola. Naše farnost postavila dvě družstva - BiFi a Hudy, shodou okolností jsme se střetli proti sobě o 3. a 4. místo, což byl asi nejpohodovější zápas celého turnaje a my si ho náležitě vychutnali. Celkově vyhrálo družstvo z Postoloprt a druzí byli litoměřičtí "zelení". Jsme rádi, že jsme se mohli vyblbnout, zaběhat si, vidět se s kamarády, jen ty dvě červené karty jsme nemuseli dostat...za odmlouvání rozhodčímu... Holt, když nervy ujedou..., až se nás musel zastat nestranný pozorovatel - P. Radek:-) Ale nakonec to vše dobře dopadlo. Děkuji všem!!!, co jeli reprezentovat farnost, za jejich obětavé výkony (jmenovitě bych chtěl pochválit Matouše Bernáta za skvělý brankářský výkon) a těším se, že příště nás bude více.
A tady je už fotoreportáž.


Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |