Hlavní menu:


Instalace nových kanovníků Litoměřické kapituly

14.02.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Stalo se

Litoměřickou katedrálu tento den zaplnili věřící z naší diecéze, moravské-vlčnovské farnosti i poutníci z Polska. Fotografie z celého obřadu je možné si prohlédnout na webu litoměřické diecéze (www.dltm.cz). Zástupci naší farnosti poblahopřáli o. Józefovi a předali jak farní, tak i osobní dary a květiny. Následně byli všichni pozváni na oběd, který byl připravený v Diecézním domě kardinála Trochty. Všem účastníkům vřelé díky.

» Přejít na článek Instalace nových kanovníků Litoměřické kapituly na webu www.dltm.cz.

Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |