Hlavní menu:


Jáhenské svěcení Ing. Václava Nováka

15.09.2018, autor: M. Mareš, foto M. Mareš, kategorie: Fotogalerie
Jáhenské svěcení Ing. Václava Nováka
Radostný den pro farnost i celou diecézi

Díky Bohu za Václava, kterého dnes na jáhna vysvětil náš otec biskup. Václav povolání ke službě nejen cítil, ale naplno vyslyšel. Dělníkem na vinici Páně byl již do mládí, pomáhal na faře technicky (byl např. u zrodu našeho farního webu) i jako iniciátor růstu společenství. Byl také dlouholetým a vysoce platným členem farní rady. Po absolvování vysoké školy měl na starosti diecézní IT a nakonec se rozhodl zasvětit svůj život cele Pánu. Děkujeme Vaškovi za všechnu obětavou práci, kterou pro farnost vykonal. Přejeme mu Boží požehnání jako kaplanovi v Ústí n. Labem - jeho tah na branku nám bude ve farnosti hodně chybět.

Během obřadu složil Václav jáhenský slib, otec biskup nás požádal o setrvání v modlitbách za jeho další duchovní působení. Ve fotogalerii je zaznamenán průběh obřadu, gratulace před kostelem i následné společenství na faře.

Fotogalerie je zde
-----------------------------------------------------------------
Doplněna fotografie z 16.9. - nový jáhen četl evangelium.

Dne 17.9. doplněn link na 70 fotografií Jáhenské svěcení

Jáhen

Jáhen
16.09.2018 12:09:41

Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |