Hlavní menu:


Jáhenské svěcení v Bozkově u Semil

01.09.2014, autor: Jiří Vosáhlo, kategorie: Pozvánky
sobota 20.9.2014 v 10 hod.

Ing. Michael Koudelka narozený r. 1972 v Mladé Boleslavi, vystudoval VŠCHT v Praze. Poté, co konvertoval ke křesťanství, byl v mladoboleslavské farnosti pokřtěn a biřmován. V devadesátých letech působil na faře v MB v rámci tzv. civilní služby. Později vystudoval Teologickou fakultu UK v Praze. Po určitém čase ho otec biskup Jan přijal mezi aspiranty trvalého jáhenství, pak přijal služby lektora a akolyty. Nyní žije poblíž Bozkova u Semil, kde také proběhne jeho jáhenské svěcení v chrámu Navštívení Panny Marie (Panny Marie Královny hor) v 10:00 hodin z rukou našeho otce biskupa Jana Baxanta.
Michael je ženatý, jeho manželka je Helena roz. Becková (také původem z Mladé Boleslavi) a mají tři děti: Lukáše, Dominika a Annu.


Biblický citát na dnešní den
Kdo sejí v slzách, žnout budou s jásotem. (Ž 126,5)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |