Hlavní menu:


Jdeme k volbám!

14.10.2010, autor: M. Mareš, kategorie: Osobní názor

Určitě znáte alespoň jednu osobnost z farnosti, která kandiduje. Jděte a účinným způsobem ji volte. Jedině tak lze dosáhnout toho, aby na radnici zasedl alespoň někdo, kdo má v základních otázkách jasno.

Kdožkoli jsa v radě, sem za úřadem svým vstupuješ, před těmito dveřmi své náruživosti odlož. Hněv, násilnictví, zášti, přátelství, pochlebenství. Obci své starosti podrob. Neboť jakou měrou ty jiným spravedlnost neb křivdu učiníš, tou i tobě na božím soudě odplatu očekávati a snášeti bude.

Nápis na kutnohorské radnici z r. 1595 (převzato z KT42)


Biblický citát na dnešní den
Pozor, abyste se nenechali svést. (L 21,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |