Hlavní menu:


Karmelitánské Nakladatelství otevřelo svou prodejnu v Mladé Boleslavi

17.09.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Obecné info
Karmelitánské Nakladatelství otevřelo svou prodejnu v Mladé Boleslavi
pondělí až pátek v 9 - 18h

Karmelitánské nakladatelství křesťanské literatury otevřelo dnes svůj nový krámek v Mladé Boleslavi. Otevírací doba je ve všední den 9 - 18 h. Seženete zde bible, katechismy, duchovní literaturu, knihy o vztazích, rodinném životě. Určitě zaujme také výběr ikon. Naleznete zde i drobné dárkové knížky, přání. Nechybí ani skromný výběr z mešních vín. Zanedlouhou dobu budou také v sortimentu křížky, medailky, růžence, svíčky a podobné drobnosti. Prodejna se postupně doplňuje.
Prodejnu naleznete v ulici Kateřiny Militké č. 54 na Starém Městě.


Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |