Královna hor v roce milosrdenství

17.01.2016, autor: M. Mareš, foto A. Marešová a T. Adam, kategorie: Od našich pastýřů
Královna hor v roce milosrdenství
Dnes otevřel otec biskup Svatou bránu v Bozkově

Čtvrtou a poslední Svatou bránu otevřel dnes otec biskup J. Baxant. Bohoslužbu jsme zahájili v 10:00 před farou, potom jsme se přesunuli do kostela, jehož plochu jsme celou vyplnili – místní P. Krzysztof ještě tak početnou návštěvu nepamatuje. Otec biskup připomněl, že Bůh stvořil nejen nás, ale i všechny jiné lidi, ke kterým jsme do světa vysláni. V roce milosrdenství bychom měli být laskaví, ohleduplní a milosrdní.

Malá fotogalerie níže.

Velká fotogalerie T. Adama je zde.

Všechny Svaté brány v Česku .

Odpustky vázané na Svaté brány .

Přehled bohoslužeb a příležitostí k přijetí svátosti smíření ve Svatém roce milosrdenství v Litoměřicích, Liběšicích u Žatce, Jablonném v Podještědí a Bozkově .

BozkovBrana

17.01.2016 16:28:37