Hlavní menu:


Lásku neuhasí ani velké vody

07.09.2013, autor: M. Mareš, foto V. Mareš, kategorie: Fotogalerie
Lásku neuhasí ani velké vody
P. Radek dnes požehnal manželství Jana a Kateřiny Elsnerových

Honzu a Katku jsme mohli sledovat od kolébky, jejich rodiny tvoří jádro naší farnosti. Díky Bohu i rodičům oba mohli již od útlého věku kráčet úzkou cestou a rozvíjet své dary nejprve ve prospěch farnosti a později i ve prospěch diecéze. Ve vyšším mládežnickém věku byli formováni P. Radkem, který je dnes i oddával. Jak jsme slyšeli v promluvě, pozváním Krista na svatbu je pozváním Krista do společného života. Kdo zůstává v Bohu, zůstává v lásce – proto lásku neuhasí ani velké vody.
Oba opustí své rodiny, aby založili novou. Vykročili s Kristem – i v podobě modlitby za mír v Sýrii. Přejme jim hojnost Božího požehnání i další duchovní růst. Kéž v naší církvi vyroste další generace těch, kteří ponesou dále světlo víry pravé.

JendaKatka

JendaKatka
07.09.2013 22:28:41

Svatba


Biblický citát na dnešní den
Služte Hospodinu s radostí. (Ž 100,2)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |