Hlavní menu:


Město prodá Škodě Auto nemovitosti na Karmeli

06.04.2011, autor: M. Mareš, kategorie: Obecné info
Bývalý kostel sv. Bonaventury a piaristický klášter mění vlastníka

Když před lety projevila automobilka zájem vybudovat vysokoškolský areál na Karmeli, obrátila se na město. Díky mimořádné vstřícnosti litoměřického biskupství, v situaci, kdy dodnes nedošlo k majetkovému vyrovnání mezi státem a církvemi, jsme umožnili městu, aby se stalo vlastníkem. Katolická církev předala městu pro výstavbu potřebné nemovitosti. Škoda Auto a.s. zde díky tomu mohla vybudovat Vysokou školu a Vzdělávací centrum Na Karmeli.

Nynější rozhodnutí města převádí vlastnictví bývalého kostela sv. Bonaventury a bývalého kláštera do vlastnictví Škoda Auto a.s.

» Přejít na článek Město prodá Škodě Auto nemovitosti na Karmeli na webu www.mb-net.cz.

Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |