Hlavní menu:


Mše sv. ke cti sv. Huberta v Krnsku

29.09.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Pořad bohoslužeb
s mysliveckými trubači

Tuto sobotu se uskuteční v krnském kostele sv. Jiří mše sv. ke cti sv. Huberta. Bohoslužby se kromě místních farníků budou účastnit myslivci nejen z přilehlých honiteb, ale i další přizvaní hosté. Při mši sv. budou znít jak varhany, tak i troubení mysliveckých rohů. Právě na ně bude zkušenými myslivci-hudebníky předvedena tzv. Svatohubertská mše. Tato mše sv. s nedělní platností začíná v 18:00 hod. Přímo ke kostelu (na hřbitov) nebude umožněn vjezd (s výjimkou invalidů), počítejte s větším množstvím poblíž zaparkovaných aut.


Biblický citát na dnešní den
Kdo ke mně přijde, toho neodmítnu. (J 6,35)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |