Netradiční mše svatá

27.09.2008, autor: I. Kolínová, kategorie: Stalo se
Druhé ohlédnutí za farním odpolednem v přírodě

Letošní školní rok zahájila naše farnost v sobotu 6.září mší svatou pod širým nebem, v romantickém prostředí Příhrazských skal. Nový nápad vzešel od Zdeňka Švába a nezapadl. Naopak účast byla hojná, většinou rodin s dětmi, pro které byla akce avizována, ale obdivovala jsem účast starší generace, kterou neodradilo ani panující horko, ani relativní nedostupnost místa.
Velmi příjemně jsme strávili čas i po mši, Zdeněk se věnoval větším a odvážnějším, vyzkoušeli si různé techniky lezení a slaňování skal, menší se zapojili do soutěže o nejhezčí chaloupku a všichni měli dostatek času na povídání.
Akce se velmi povedla a těšíme se, že takovýchto neformálních setkání bude přibývat.
Fotogalerie zde.