Hlavní menu:


Noc kostelů

19.05.2013, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Noc kostelů
Spirituál kvintet a PhDr. Karel Herčík

Bohatý ekumenický program Noci kostelů čeká již tento pátek večer na boleslavskou veřejnost. Změnou proti minulým třem ročníkům je to, že zahajovací ekumenická bohoslužba bude tentoktát v kostele sv. Havla.
Následovat bude v 19:15 koncert Spirituál kvintetu v kospele NPM. Na přednášky PhDr. Karla Herčíka o historii kostelů je také vždy plno - tentokrát v NPM od 20:30 a v kostele sv. Jana Nepomuckého od 21:00. Úplný program je v příloze - mimo naši farnost se účastní rovněž ČCE, CB, CČSH, JB a CASD. Adventisté mají novou modlitebnu - naleznete ji pod Kulturním domem v ulici Dukelská, těsně nad cykloobchodem.
Program pro děti a rodiče letos pořádá Církev bratrská. Děti se mohou těšit opět na krásné Pexeso. Poutníci tradičně obdrží Poutnický pas, do kterého budou moci získat razítka ve všech boleslavských objektech.

Ke stažení: NOC_2013MB-1.pdf, 69 kB


Biblický citát na dnešní den
Kdo ke mně přijde, toho neodmítnu. (J 6,35)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |