Hlavní menu:


Open Air 2013

15.09.2013, autor: M. Mareš, foto A.+M.+V. Marešovi, kategorie: Fotogalerie
Symbolický kříž vysoko nad oltářem
Po širým nebem ve skalách u Michovky

Tradiční zahájení školního roku mší svatou v přírodě bylo tentokrát pod hradem Zbirohy. Ve svátek Povýšení svatého Kříže nemohl kříž samozřejmě chybět. V promluvě P. Kamil připomněl, že bychom si měli vážit toho, že kříž známe i víme, co pro nás znamená. Po mši svaté jsme prozkoumali zříceninu Zbirohy. Ve skalním městě nás potom již doprovázelo sluníčko.

Díky vzorně připravené organizaci Z. Švába a P. Kamilovi jsme mohli zahájit školní rok opět ve farním společenství a s naším Pánem - ve vertikále nijak neomezeni stropem kostela. Jenom škoda, že mnoho rodin tentokrát zůstalo doma.

OpenAir2013

OpenAir2013
15.09.2013 13:08:05

Biblický citát na dnešní den
Lepší je rozdávat, než schovávat. (Tob 12,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |