Open Air - stavíme na skále

12.09.2015, autor: M. Mareš, foto M. Mareš, kategorie: Fotogalerie
Open Air - stavíme na skále
Mše svatá ve skalním městě nad Olšinou

Společenství rodin se již tradičně vydalo do skal, kde sloužil mši svatou k zahájení školního roku P. Štěpán. Jeho promluva navazovala na podobenství o stavitelích domu na skále a na písku. Pevné a hluboké základy jsou pro dům nezbytností, i když nejsou vidět. Položme si otázku, zda chceme růst ke svatosti. Jestliže ano, soustřeďme se právě na ty základy, nikoliv na to, co je na povrchu.
Po mši svaté jsme diskutovali - například o službě mládeže zpěvem/hrou na kytaru při boleslavských mších.
Poděkování patří Z. Švábovi za výběr krásné lokality a J. Janečkovi za přípravu doprovodných písní.

Fotografie je zde.