Hlavní menu:


Pěší pouť ke sv. Václavovi

20.09.2019, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Pěší pouť ke sv. Václavovi
Z Boleslavi do Boleslavi

V SOBOTU 28.9. chceme ve Staré Boleslavi uctít památku sv. Václava účastí na mši svaté v 7:30 v děkanské zahradě. Na pouť dlouhou 37 km vyrazíme ve pátek večer 27.9., zahájíme požehnáním ve 21:25 u kostela NPM. Trasa bude převážně podle Jizery po turistické značce - půjdeme přes Zámostí a Benátky n. Jizerou. Doporučenou výbavou je čelová svítilna. Ve Staré Boleslavi máme dohodnutou ranní kávu/čaj.

Je možné putovat i zkrácenou trasu 30 km a připojit se k poutníkům v Pískové Lhotě/Zámostí, kam ve 22:45 přijíždí autobus z MB. Autobus vyjíždí ve 22:30 z MB autobusového nádraží.

Plánovaný návrat je vlakem v 11:32 na zastávku Mladá Boleslav - město (odjezd 10:28 Stará Boleslav, Všetaty 10:43). Pokud někdo z farníků plánuje motorizovanou návštěvu ranní mše a nebude mít zpět plné auto, prosíme o informaci, kolik poutníků by mohl naložit.

Organizátorem pouti je M. Mareš, ev. rozhodnutí o jiném místu a čase startu kvůli deštivému počasí bude přijato ve čtvrtek 26.9. večer, zobrazeno na farním webu a sděleno všem přihlášeným na jejich kontakt. Přihlašujte se mailem na: mimares (zavináč) seznam (tečka) cé zet

Program pouti


Biblický citát na dnešní den
Kdo ke mně přijde, toho neodmítnu. (J 6,35)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |