Podzimky na Bozkově

17.11.2010, autor: I. Kolínová, Foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Podzimky na Bozkově
Rodinná dovolená na faře 27.-31.10.2010

Podzimní prázdniny proběhly v tradičním duchu. Opět nám velmi přálo počasí, což byla podstatná podmínka úspěchu výletů. První byl středeční za Semil do Bozkova. Trasa Riegrovy stezky podél Jizery je v podzimních barvách umocněných sluncem neuvěřitelně krásná. Ve Spálově na ni navazuje Palackého stezka, která nás dovedla až do Bozkova.
Čtvrtek jsme věnovali chystání rytířské výzbroje a tréninku brennballu. Pátek byl opět ve znamení výletu. Prošli jsme zbytek stezky podél Kamenice na zříceninu hradu Navarov. Počasí bylo nadále nádherné, výhledy na řeku v rámu podzimních barev kouzelné. Navíc nám trasu zpestřilo mnoho her, takže nás ani nohy nebolely.
Sobota byla opět ve znamení brennbolu, her, stezky odvahy a večera tanečního. Všichni si naše privátní STAR-DANCE velmi užili a předvedené výkony byly opravdu na vysoké úrovni.
Neděle už byla podstatně klidnější, společně jsme absolvovali mši svatou a pak už pomalu balili a uklízeli.
Naštěstí jsou i prázdniny jarní a ty jsou celý týden, tak se můžeme těšit, že spolu zase pobudeme.
Velký dík patří Evě Skrbkové, která koordinovala provoz kuchyně, Ondrovi Kamzíkovi Kolínovi a Haně Žofce Zemanové za organizaci programu pro děti.

Fotogalerie je zde.