Pojďte s námi zítra do Staré Boleslavi

26.09.2018, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Pouť ke sv. Václavovi

V pátek 28.9. chceme ve Staré Boleslavi uctít památku sv. Václava účastí na mši svaté v 8:30 v kryptě v bazilice sv. Václava. Na pouť dlouhou 38 km vyrazíme ve čtvrtek večer 27.9., zahájíme požehnáním ve 21:45 u kostela NPM. Trasa bude převážně po turistické značce - půjdeme přes Zámostí a Benátky n. Jizerou. Doporučenou výbavou je čelová svítilna. Ve Staré Boleslavi máme dohodnutou ranní kávu/čaj.

Plánovaný návrat je vlakem v 11:32 na zastávku Mladá Boleslav - město (odjezd 10:00 Stará Boleslav, Všetaty 10:40).

Organizátorem pouti je M. Mareš, přihlásit se lze mailem na: mimares (zavináč) seznam (tečka) cé zet

Přihláška není podmínkou pro účast, rádi zítra večer uvidíme na Staroměstském náměstí i ty, kteří se rozhodnou na poslední chvíli.