Pozvání na pouť důvěry

17.10.2014, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Pozvání na pouť důvěry
Taizé budeme mít na přelomu roku i v Mladé Boleslavi

Dnes na faře představily dvě dobrovolnice (Němka a Polka) letošní pražské setkání a roli naší farnosti. Promítly nám krátkou videopozvánku.
Návštěvníky přiveze 29.12. speciální autobus z Prahy. Po příjmu na faře budou návštěvníci směrováni do rodin, kde se ubytují, večerní program již budou mít v Praze. Ve dnech 30. a 31. se v 8:30 sejdou na modlitební setkání v našem kostele, následně se budou sdílet v několika skupinkách. Autobusem potom pojedou do Prahy. Dne 1. ledna se mladí zúčastní naší dopolední bohoslužby, následně budou obědvat v rodinách. Odpolední a večerní program mají v Praze. Setkání skončí 2.1. ranní modlitbou v našem kostele.

Protože se zatím moc ochotných rodin nepřihlásilo, opětovně vyzýváme - zvažte, zda nemůžete nabídnout noclehy, nebo alespoň pozvání na oběd dne 1.1.

V příloze scan0001 je základní informace o programu.

Předchozí informace včetně přihlašovacích detailů: zde

Jak se Taizé dostalo do Prahy: Taizé v Česku zakotvilo pomocí A. Kocába a manželů Kaplanových

Ke stažení: scan0001.jpg, 2 MB