Předání výnosu Tříkrálové sbírky

03.02.2015, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Předání výnosu Tříkrálové sbírky
Dům péče Českého červeného kříže si převzal tříkrálový šek

Ve středu 20.1. odpoledne převzala na naší faře Michaela Mittnerová, ředitelka Oblastního spolku Českého červeného kříže v Mladé Boleslavi, šek s 85 tisíci Kč.
Sbírka probíhala od 4. do 11.1., se skupinkami koledníků jste se mohli potkat v ulicích starého města, v Olympii, Intersparech a v divadle. Letošní úspěch je výzvou pro další ročník, uvítali bychom účast dalších rodičů jako vedoucích skupinek. Vhodným rozšířením sbírkové aktivity je "sousedská" koleda - obejít bezprostřední okolí svého bydliště.

Boleslavský deník publikoval článek o této události.

Fotogalerie ze slavnostního předání šeku je zde

Úplná fotogalerie je na zápůjčním CD na faře.

Jak se koledovalo jinde? V přílohách naleznete čelní výsledky z naší diecéze a odhad výnosu Tříkrálové sbírky na jednoho dětského návštěvníka bohoslužeb v jednotlivých diecézích.

Ke stažení: Trikralova_liga.pdf, 71 kB; Trikralova_koleda_2015.pdf, 32 kB