Prezident, fotbal a velkorysost

10.02.2013, autor: M. Mareš, kategorie: Stalo se
Góly do vlastní brány

Záleží na úhlu pohledu. Jsou lidé, kteří vnímali tři nepravdy pana Zemana v televizním kandidátském finále pozitivně a na základě hrubé manipulace jej šli volit.
Ve světle osmého přikázání to byly ale tři góly do vlastní brány - jenom to vidění mnoha občanů je stále ještě rozostřené díky rudému zakalení optiky, kterou používají.

V rozhlasovém Křesťanském týdeníku velice hezky zápolení obou mužstev popsal Daniel Raus:
Prezident, fotbal a velkorysost

Rovněž televizní Křesťanský magazín se věnoval první minuty názorům na prezidentskou volbu (M. Putna, J. Sokol, T. Halík...):Král je mrtev, ať žije král

Komentář Z. Roithové k prezidentské volbě rovněž stojí za přečtení: Vyjádření po zvolení prezidenta M. Zemana

Nic neopravňovalo k zabíjení bezbranných - D. Drápal se ještě vrátil k problematice vyhnání Němců:
Nezvládnutá minulost

Těm, kteří chtějí slyšet reálné svědectví o J. Palachovi, doporučuji článek jeho spolužáka: Vzpomínky na Jana Palacha