Hlavní menu:


Primice P. Kamila

27.06.2010, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Nyní s fotogalerií

Hodkovice nad Mohelkou dnes zažily nezapomenutelný svátek. P. Kamil Škoda sloužil svoji první mši svatou. Velkolepá slavnost byla provázena zpěvem boleslavské scholy, první čtení četla sestra P. Kamila. Promluva P. Radka byla dokonalým výkladem Božího slova na aktuální skutečnost. P. Kamil se stává, spolu s P. Pavlem, otcem boleslavské farní rodiny. Se všemi svými dobrými vlastnostmi, ale i s nedokonalostmi, se kterými se bude muset, jako každý člověk, dále potýkat. Na závěr P. Kamil děkoval své sestře, dvěma duchovním sestrám a svým rodičů. Znělo krásné Tebe Bože chválíme – a bylo opravdu za co.
Po mši svaté nás P. Kamil pozval do farní zahrady, kde udílel novokněžské požehnání. Bylo pro nás připraveno i bohaté pohoštění, mohli jsme se pozdravit s P. Józefem i s P. Michalem Podzimkem, dříve v Boleslavi působícím.
Přejme P. Kamilovi hojnost Božího požehnání v jeho kněžském působení – ať je našim dobrým pastýřem a přivede nás do nebe.

Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Lepší je hledat útočiště v Bohu než důvěřovat v mocné.             (Ž 118,9)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |