Přivítání P. Pavla Poláčka ve farnosti

18.04.2010, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Přivítání P. Pavla Poláčka ve farnosti
Ten radostnou má jistotu, že v pravdě s ním jde k životu

Dnes jsme přivítali v našem kostele nového duchovního správce farnosti, který bude působit na misijním mladoboleslavském území. Symbolické sepětí města a kostela, trvající v Mladé Boleslavi již deset století, zdůraznil při uvítání J. Vosáhlo. Vytváření farnosti jako velké rodiny, rozvoj farních aktivit a otevřenost vůči městu – tato témata zněla rovněž při uvítání. Promluva otce Pavla byla zakončena slovy: „Toto město naléhavě potřebuje naše svědectví“.
Povzbuzením do svědeckého života jsou jistě i slova dnes zpívané písně č. 401:
Kdo důvěru v něj v srdci chová a lásku svou mu věnoval, ten radostnou má jistotu, že v pravdě s ním jde k životu

Přejme otci Pavlovi hojnost Božího požehnání ve formování farnosti k duchovnímu růstu tak, abychom navázali na mnoho dobrého a krásného, co křesťané pro naše město v minulosti vykonali.

Fotogalerie je zde.

Uvítání P. Poláčka