Hlavní menu:


Problémy ze strany Policie ČR na akci Stop genocidě

16.03.2011, autor: Martin Blecha, kategorie: Stalo se

Dnes se v Mladé Boleslavi konala první petiční akce občanského sdružení Stop genocidě (www.stopgenocide.cz). Konala se před budovou Obchodní akademie, na následující dva dny jsou plánované stejné petiční akce před budovami obou gymnazií.
Přivolaná Policie ČR nám zakázala mít dva plastové stolky (kde byly petiční archy s možností podpisu a pro-life materiály). Tudíž jsme stolky museli odnést, petiční archy jsme si vzali do rukou. Pro organizátory a signatáře to bylo jen maličko nepohodlné, ale jinak vše proběhlo v pořádku. Chci na tento postup Policie ČR upozornit, protože je nespravedlivý. Museli jsme odstranit stolky, přestože Policie ČR k takovému opatření neměla žádný důvod. Níže je odkaz na článek, kdy Policie ČR svůj zákrok proti této petiční akci opravdu přehnala.
claritatis.cz


Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |