Program pro děti na dobu postní

14.03.2014, autor: J. Míšková, kategorie: Pozvánky
Nová křížovka každou postní neděli

Každou postní neděli po mši katechetky dětem rozdají křížovky.

Následující neděli přinesou děti vyplněnou tajenku a odevzdají ji na stoleček s obětními dary do krabičky. Krabičku pak děti ponesou společně s obětními dary k oltáři.

Vyluštěná tajenka bude každý týden nalepena k obrázku Kristovy cesty na Golgotu u bočního oltáře. Postupně děti sestaví citát z písma a symbolicky tak doprovodí Pána Ježíše při jeho těžké cestě s křížem.

Na závěr dětské mše sv. bude vylosováno jedno dítě, které si domů odnese malou výhru.

Jestliže jste v neděli nebyli na dětské bohoslužbě, můžete dětem vytisknout příslušnou křížovku z přiloženého souboru (3. - 6. neděle postní).

Ke stažení: krizovka_nedele-postni.pdf, 28 kB