Hlavní menu:


První svaté přijímání

10.06.2012, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
První svaté přijímání
Radostný den pro našich deset dětí i celou farnost

Neděle 3.6. byla velikým svátkem. Šest děvčat a čtyři chlapci bylo úspěšně připraveno poprvé přijmout tělo a krev Páně. Děkujeme za přípravu těchto dětí v rodinách i v našem farním společenství. Prosme za Boží požehnání pro jejich další život, aby trvale hledali a nacházeli u Boha východiska i sílu, jak obstát v dnešním světě.

Fotogalerie snímků z prvního svatého přijímání zde.


Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |