Hlavní menu:


První svaté přijímání

08.06.2009, autor: M. Mareš, kategorie: Fotogalerie
První svaté přijímání
Velký den pro jedenáct dětí

Díky precizní dlouhodobé duchovní výchově, vedené katechetkami slečnou Valachovou a paní Černou, byly všechny děti výborně připravené. Do krásně vyzdobeného kostela vešly děti slavnostním průvodem. Radostné očekávání potom bylo naplněno pro Mirka, Martina, Johanu, Marii, Alžbětu, Terezii, Annu, Corinu, Ludmilu, Sylvu a Martina přijetím svátosti.

Fotogalerie je zde.

První svaté přijímání

První svaté přijímání
24.05.2009 21:45:16

Biblický citát na dnešní den
Lepší je rozdávat, než schovávat. (Tob 12,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |