Putovní výstava

09.09.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Obecné info
občanského sdružení Stop genocidě

V sobotu 14.9. se uskuteční v blízkosti aeroklubu Mladá Boleslav putovní výstava, která chce ukázat pravou tvář toho, co znamená potrat. Výstava svědčí o potratech jako zmaru lidských životů, které co do počtu jsou děsivě vyšší než jiné formy hrůzy zabíjení či mučení člověka v historii světa. Organizátoři výstavy se snaží oslovit zvláště studenty a mladé lidi, se kterými hledají možnost rozhovoru na témata života člověka.
Organizátoři prosí o modlitby, aby výstava oslovila co nejvíce mladých a zanechala v nich touhu po ochraně lidského života od samého početí až do přirozené smrti.
Výstava potrvá od 10 do 19h. V přímé blízkosti se bude odehrávat také jednodenní rockový festival, kam právě mnoho mladých přijde.
Je také možnost přihlásit se jako pomoc při rozdávání letáčků, rozmluvě s lidmi nebo čistě jen jako technická pomoc při rozkládání a skládání výstavních panelů. Kontakt buď info(zavináč)stopgenocide.cz a nebo u kaplana na faře.