Rekordní tříkrálová sbírka

14.01.2015, autor: M. Mareš, foto E. Holková, kategorie: Farní Charita
Rekordní tříkrálová sbírka
Dům péče ČČK pořídí dekubitní matrace

Letošní výtěžek výtěžek Tříkrálové sbírky činí 131 971 Kč, tedy cca o 32 595 Kč více než v loňském roce. Výtěžek letošní sbírky bude předán Domu péče Českého červeného kříže, který v našem městě poskytuje služby hospicového typu. Konkrétně budou zakoupeny dekubitní matrace.
Koledníci tentokrát zahájili sbírku již 4.1., navštívili též Dům pečovatelské péče. Velice pěkně byli koledníci přijati též v Městském divadle.
Děkujeme všem, kteří věnovali svůj čas přípravě, organizaci i vlastnímu koledování. Děti si tak mohly vyzkoušet povolání ke službě účinné lásky. Paralelní koledování až 8 skupinek najednou bylo náročné - Farní Charita uvítá v příštím roce posily i pro organizační a logistické zázemí.

Ke stažení: Meziroční růst výtěžku Tříkrálové sbírky, 52 kB