Hlavní menu:


Snaha o nový způsob uskutečnění demokracie v EU

18.09.2013, autor: Martin Blecha, kategorie: Obecné info

Nový nástroj participativní demokracie umožňuje navrhnout legislativu Evropské komisi ve věcech, v kterých má EU legislativní kompetenci. K tomu je třeba získat 1 milionu podpisů občanů EU, aby aspoň 7 členských států bylo zastoupeno významným počtem. Iniciativa One of us má za cíl zastavení financování aktivit ničících lidská embrya. Byla podpořena Českou biskupskou konferencí a k podpisu této iniciativy 12.5.2013 vyzval papež František. Svůj podpis můžeš připojit online zde

http://www.oneofus.eu/cs/


Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |