Tříkrálová sbírka

18.01.2024, autor: M. Mareš, Foto S. Kristiana, J. Míšková, M. Mareš, kategorie: Farní Charita
Tříkrálová sbírka
Pěkný výsledek na podporu Sociálního centra Mary Ward v Užhorodě

Děkujeme všem koledníkům i organizátorům za pěkný výsledek letošní sbírky ve výši 128 225 Kč. Jsme rádi, že po roce, dle stejného hlavního účelu sbírky, budeme opět moci podpořit Sociální centrum v Užhorodě, pečující o sirotky.
Tradičně bylo koledování zahájeno na radnici.
Koleda potom pokračovala ve středu až pátek místo hodin náboženství. Významný byl také výnos z nedělního koledování po mších svatých.

V případě větší ochoty koledníků (za podpory rodičů) koledovat i nad rámec běžné hodiny náboženství je určitě veliký prostor pro zvýšení výnosu - např. koledování v obchodních centrech o víkendu nebo sousedská koleda.

Tři králové 2024

18.01.2024 21:28:47