Tříkrálová sbírka byla zahájena

06.01.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Fotogalerie

Tříkrálová sbírka probíhá již 11. rokem. I letos vyšli koledníci do ulic - a nezastrašila je ani zima ani brzká tma. Po požehnání v kostele sv. Jana Nepomuckého vyrazili v 7 skupinkách na více či méně frekventovaná místa Mladé Boleslavi. Po skončení koledování se rádi ohřáli na faře, kde se pro ně vytvořilo sice stísněné, ale teplé zázemí. Koledování bude pokračovat ještě po tři dny, převážně v hypermarketech a v neděli v kostelích.
Několik fotografií je k dispozici po kliknutí na modrý text Tříkrálová sbírka.

Oficiální zahájení sbírky provedl primátor ve 14.00 na radnici - referát o tom je na městském webu www.mb-net.cz (včetně fotografií).

Tříkrálová sbírka 2011

06.01.2011 18:21:51

Dětem se koledování viditelně líbilo. Někteří koledu My tři králové jdeme k vám zpívali dokonce celou cestu.