Víkendovka Bělá p. Bezdězem

11.09.2016, autor: A. Marešová, kategorie: Pozvánky
Víkendovka Bělá p. Bezdězem
7.-9.10. pro děti 7-15 let

Akce je určená dětem od 7 do 15 let.

Uskuteční se na faře u P. Kamila a tématem je Svět plný svatých , kdy se podíváme za svatými do každého světadílu.
Také pomůžeme Kamilovi na faře a zahrajeme si různé hry, kde bude možnost seznámit se s dětmi z ostatních částí litoměřické diecéze.
Přihlášky jsou na stolku uprostřed kostela a vyplněné je prosím noste do 25.9. do sakristie. Ke stažení jsou na farních stránkách a posílat je lze na email: annemaresova@seznam.cz

Odjezd bude v pátek 7.10. z hlavního nádraží Mladá Boleslav a návrat v neděli odpoledne tamtéž (konkrétní časy budou upřesněny).
Je nutné, aby děti měly s sebou kartičku pojišťovny a předem nahlásily případná omezení (diety) a léky, které pravidelně užívají.

V případě jakýkoliv dalších dotazů vám rádi odpovíme z emailové adresy: annemaresova@seznam.cz, ElizabethJaneckova@hotmail.com

Kontaktní tel. číslo

Ke stažení: plakatekMB.png, 2 MB; Prihlaska-na-vikendovku.pdf, 364 kB